Zásmuky – Velký Osek 1:3

„I přes prohru v důležitém zápase dvou týmu ohrožených sestupem nejsem zklamaný. Nechybělo nasazení a bojovnost do poslední minuty. Herně jsme hosty přehrávali, bohužel jsme z tlaku vytěžili pouze jednu branku a soupeř nás trestal z rychlých brejků. Doufám, že zlepšený výkon oproti prvnímu zápasu nás nakopne a podaří se nám brzy bodovat. Nejlépe už další kolo v Libodřicích,“ řekl trenér Zásmuk Martin Čapek.

„Velice důležitý zápas pro obě mužstva jsme začali aktivně a vytvořili si velkou šanci. Bohužel jsme selhali v koncovce a tak z protiútoku šel soupeř do vedení. Nám se ale dvěma slepenými góly po únicích zásluhou Karbana a Koubka podařilo během minuty otočit skóre v náš prospěch. To nás nakoplo a zápas jsme až do poločasové přestávky kontrolovali. Vstup do druhé části hry byl z naší strany špatný, soupeř nás přitlačil, nastřelil i břevno, ale míč do branky naštěstí neprotlačil. Po čtvrthodině se nám podařilo vymanit z tlaku a začali jsme si vytvářet náznaky šancí. Jednu z nich využil opět Koubek, když utekl celé obraně soupeře. Závěr jsme si už pohlídali a naopak při troše štěstí mohli ještě nějakou branku přidat. Tento super důležitý zápas o záchranu jsme zvládli a odjížděli ze Zásmuk spokojeni,“ potěšilo trenéra Velkého Oseka Jiřího Sodomu.

Branky: 15. Chábera – 17. J. Karban, 18. a 65. Koubek. Poločas: 1:2.
Zásmuky: Staš – Roth, Benda, Kraus, Borovička – Skala(46. Vondráček), Lindner, Jonáš (70. Čapek), Vokáček (60. Svoboda) – Derka, Chábera.
Velký Osek: Kalinec – Drahovzal, L. Černý, Munzar, Špaček (88. Kubík) – Koška (67. Belza), Sixta, Lambert (80. S. Karban), M. Černý – Koubek, J. Karban.
Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/lidr-po-dlouhe-dobe-prohral-20170404.html