Zásmuky – Nučice 2:3

„Nemá cenu se pouštět do nějakého velkého hodnocení, protože bych se akorát opakoval. Hrálo se ne zrovna pohledné utkání na těžkém terénu. Herně bych řekl vyrovnané. Hosté dokázali své příležitosti proměňovat, my ne. Z tohoto pohledu vyhráli zaslouženě. Navíc neproměnili na konci prvního poločasu pokutový kop,“ posteskl si trenér Zásmuk Václav Jindra.

„V prvním poločase v 10. minutě jsme prohrávali 0:1 po dobré kombinaci domácích. V 38. minutě vyrovnal na 1:1 náš nejlepší střelec Filip Kubalík z 12 metrů po centru Petra Nevšímala mladšího. Za chvíli po faulu na Filipa Kubalíka neproměnil Marek Šulc penaltu, střílel nad branku a poločas skončil při vyrovnané hře 1:1. Ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem. Na 2:1 zvýšil Filip Kubalík, následně náš předstoper Jan Vedral si naběhl po rohu na centr a zvýšil na 3:1. Za dvě minuty nám propadl míč
z rohu vápnem přes několik hráčů a zapadl do branky. Závěr zápasu jsme si už pohlídali. Jsem rád, že jsme získali tři body a zvítězili,“ řekl asistent Nučic Jan Hodík.

Branky: 10. Chábera, 77. Derka – 38. a 64. Kubalík, 75. Vedral. Rozhodčí: Pluhař. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 1:1.
Zásmuky: Staš – Vokáček, Čapek, Vondráček, Borovička – Roth, Mašín (60. Derka), Benda, Olšan – Chábera, Durňák.
Nučice: T. Krutský – Šulc, Hurtík, Vedral, Souček ml. (57. Chromý, 62. Stanke) – Nanko, Novák, Bradáč, Nevšímal ml. – Kubalík, Galler.