Zásmuky – Břežany 12:0

„Už na začátku utkání bylo vcelku jasné, jak se bude zápas odvíjet. Hosté nastoupili pouze v deseti a od prvních minut přicházela z naší strany šance za šancí. Poločas skončil ještě milosrdně. Ve druhém poločase navíc dostal hostující hráč červenou kartu, když chytil balon rukou na brankové čáře. To už pak byla jen otázka, na jakém čísle se zastaví konečné skóre. Jsme rádi za tři body. Teď už musíme koukat ale dopředu a připravit se na příští kolo,“ podotkl trenér Zásmuk Václav Jindra.

„Už to došlo tak daleko, že nás bylo jen deset, takže to i na hřišti tak vypadalo. Ze hry jsme neměli vůbec nic a po vyloučení našeho hráče to bylo ještě horší. Díky několika zákrokům našeho brankáře a nemohoucnosti domácích útočníků jsme dostali „jen“ 12 gólu. Dělali jsme ostudu v kraji a teď 
v tom plynule pokračujeme v okrese, ale máme, co jsme (ne)chtěli,“ hlesl hrající trenér Břežan Michal Pikner.

Branky: 9. a 30. Benda, 11. Sobotka, 29., 56., 60. a 63. Chábera, 62. a 66. Roth, 71. Mašín, 80. Svoboda, 85. Jonáš. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:2. ČK: 56. Karban (B). Diváci: 80. Poločas: 4:0.
Zásmuky: Kubelka – Borovička, Čapek, Kraus, Vondráček – Chábera (77. Svoboda), Benda (68. Jonáš), Mašín, Roth – Sobotka (24. Olšan), Lindner (71. Vokáček).
Břežany II: Zeman – Borovička, Trejbal, Karban – Svoboda, Slavík, Pikner, Pekárek – Stejskal, Kolář
Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/na-becvary-nevyzrala-ani-jestrabi-lhota-20161018.html