Zásmuky – Bečváry 1:3

„Bečváry byly od začátku aktivnější, prvních patnáct minut měly převahu, kterou dokázaly po zaváhání naší obrany gólově vyjádřit. Na naší straně měl skvělou možnost Brtník, ale nedal. Do konce první půle se hrálo bez šancí. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, bohužel jsme po rohu inkasovali podruhé. Vzápětí se nám díky Vokáčkovi podařilo snížit. Nadále jsme byli lepší, jenomže z tlaku jsme nic nevytěžili. Naopak v závěru do otevřené obrany dostali třetí gól. Herně to nebylo špatné. Bečváry hrají dobrý fotbal, my se jim ale vyrovnali. Bylo to jedno
z našich nejlepších utkání, bohužel výsledkově nám nevyšlo. Kluci odvedli maximum, není jim co vyčítat,“ řekl zaskakující trenér Zásmuk Martin Čapek.

„I když mají Zásmuky jen jeden bod, věděli jsme, že to nebude snadné utkání. Domácí chtěli přerušit dlouhou sérii bez bodů a naopak přerušit naši sérii vítězství. Zápas jsme začali aktivněji a zaslouženě šli do vedení. Měli jsme pak ještě několik příležitostí, ale vždy nás zklamala finální přihrávka. Ke konci poločasu se hra vyrovnala a zahrozili i domácí. Ale dobře chytající Stoupa vychytal poločasovou nulu. Ve druhé půli jsme se snažili zápas definitivně rozhodnout, bohužel jsme nebyli v koncovce přesní. Dali jsme druhou branku z rohu, kdy se do vzduchu pověsil Uher. Bohužel pár minut na to propadl míč v našem vápně k hráči Zásmuk a ten snížil na 1:2. Na konečných 1:3 jsme dali až v poslední minutě zápasu. Jsme velice rádi, že se nám podařilo zvítězit i v derby a že pokračujeme dále bez ztráty bodu,“ vyznal se trenér Bečvár Josef Kuba.

Branky: 56. Vokáček – 11. Horáček, 56. Uher, 90. Černý. Rozhodčí: Benák. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1.
Zásmuky: Kubelka – Vondráček (50. Vokáček), Čapek, Kraus, Borovička – Roth (75. Derka), Mašín (59. Olah), Benda, Chábera – Brtník (34. Durňák), Lindner.
Bečváry: Stoupa – Uher, Holub, V. Kšírl, J. Kšírl (60. Čáslava) – P. Kuba, Dědek, Horáček, Jahoda – Černý, Vanta (85. Šmejkal).