Krakovany – Zásmuky 5:1

„Po třech utkáních v řadě, kdy se nám nepodařilo bodovat, jsme přivítali mužstvo Zásmuk, kterému se výsledkově na podzim nedaří. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání. My jsme měli dvě dobré příležitosti vstřelit branku,
v jedné se ocitl Kutil, který po pěkné akci Pospíšila přestřelil prázdnou branku a ve druhé se ocitl sám před brankářem Pospíšil, ale ani on neproměnil. Naopak hosté svoji šanci ve 24. minutě proměnili. Naštěstí těsně před koncem první půle se nám podařilo vyrovnat Dostálem, který zužitkoval hlavou přihrávku Antoše. Utkání se zlomilo ve druhém poločase, kdy po pěkných akcích skóroval dvakrát Sixta, jednou Dostál a Antoš. Po dobré hře ve druhém poločase jsme získali důležité body,“ oddechl si trenér Krakovan Vlastimil Chlád.

„První poločas byl vyrovnaný, domácí možná měli trošičku víc ze hry. Byli jsme to ale my, kdo první skóroval. Pak jsme tam měli ještě další náznaky, ale nevyřešili jsme to dobře přihrávkou. Krakovany vyrovnaly těsně před přestávkou. Na začátku druhé půle měl dobrou šanci Chábera, kdy šel sám Chábera, ale vůbec netrefil bránu. Poté jsme ještě z dobré pozice kopali trestňák, ale také bez úspěchu. Domácí následně vstřelili druhý gól a z naší strany bylo po zápase. Každý si na hřišti dělal, co chtěl. Kdybychom dali druhý gól my, výsledek mohl být klidně opačný. Škoda. Musíme se dobře připravit na další zápas,“ konstatoval trenér Zásmuk Václav Jindra.

Branky: 45. a 75. Dostál, 65. a 86. Sixta, 80. Antoš – 24. Chábera. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Krakovany: Špinka – Věříš, Jelínek, Šindelář, Neruda – Pospíšil (26. Louda), L. Tlučhoř, Antoš, Kutil – Sixta (87. Novotný), Dostál (76. Robovský).
Zásmuky: Kubelka – Roth, Vondráček (60. Derka), Čapek, Vokáček – Olšan, Mašín, Benda, Jonáš (46. Kraus) – Chábera, Lindner.