Kouřim – Zásmuky 1:3

„Další nepovedený zápas. Na těžkém terénu se nám jakžtakž vydařil první poločas, ve kterém jsme byli lepší, ale bohužel jsme neproměnili šance po standardkách. Třikrát jsme zakončovali těsně vedle. I přesto jsme první půli vyhráli, když Svoboda proměnil penaltu po faulu na Pazderce. Druhý poločas byl z naší strany špatný, nenahráli jsme si a hosty pouštěli snadno do zakončení. Bohužel, naprosto zasloužená prohra,“ hlesl hrající trenér Kouřimi Martin Snížek.

„Abych byl upřímný, tak dnešní výsledek je pro mne hodně překvapující. Od čtvrtka se omluvilo z různých důvodů hned deset hráčů. Dnešní dopoledne jsem strávil s Martinem Čapkem s telefonem na uchu, abychom sehnali alespoň jedenáct lidí. Nálada při odjezdu byla na bodě mrazu. Ovšem na hřišti to bylo naopak. Hlavně v druhém poločase. Všichni hráči zaslouží za dnešní přístup
k zápasu pochvalu. Bylo tam nasazení, bojovnost a chuť vyhrát,“ potěšilo trenéra Václava Jindru.

Branky: 37. Svoboda z PK – 62. Mašín, 68. Benda, 77. Lindner. Rozhodčí: Sedláček. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Kouřim: L. Havránek – Svoboda, Holub, Novák, M. Havránek (80. Paclík) – J. Keltner (75. Klégr), Macháček, Ružinský (56. Jasenovský), Charvát (70. Bug) – Pazderec, Snížek.
Zásmuky: Kubelka – Borovička, Čapek, Mašín, Roth – Jonáš, Benda, Lindner, Olšan – Svoboda (58. Zábraha), Derka.